Logo

Батериски прскалки, Моторни прскалки,PRSKALKI

Број на оглас: 3311334 | Објавен на: 11.06.2020, 06:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП 071367690
ВРШИМЕ ПРОДАЖБА НА КОМБИНИРАНИ БАТЕРИСКИ ПРСКАЛКИ ОД 16Л И 20Л СО ПОВЕЌЕ БРЕНЕРИ И 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА.
ИСТОТАКА ВРШИМЕ ПРОДАЖБА И НА МОТОРНИ БЕНЗИНСКИ ПРСКАЛКИ ПОД ВИСОК ПРИТИСОК.

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП (претпријатие)

Потврден огласувач