Logo

Peugeot 206 2.0HDI ; 2000god

Број на оглас: 3311338 | Објавен на: 29.11.2020, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 68 kw / 92 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 206 , 2.0HDI proizvedeno vo 2000god. Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do 17.01.2020, so 4 novi letni gumi.

tel za kontakt: 070 756 807!!
tel za kontakt: 070 756 807!!
tel za kontakt: 070 756 807!!

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач