Logo

Se prodava mercedes B 180

Број на оглас: 3311579 | Објавен на: 04.07.2019, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2013

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 16.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes B 180cdi. 88.000KM
Kolata e kupena vo salon Mercedes-Skopje. Prv gazda i redovno servisirana. Kolata e so full oprema. Black night paket so kombinacija koza i crn plafon. Kolata e vo odlicna sostojba. nikakvi zameni ne doagaat vo obzir. 078344906

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач