Logo

Сe продава VOLVO+ SCHMITZ ( MEGA)

Број на оглас: 3311806 | Објавен на: 04.07.2019, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Се продава
товарно возило VOLVO FH 4X2 T420 (MEGA)
година 2012 ,
полуприколица SCHMITZ SCS24/L-13.62MB VARIOS , година 2012 ,
Лице за контакт Борис Малинков 070 324 217

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 МАЛИНКОВ-ШПЕД МБ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач