Logo

Се продава комплет санитарии за бања

Број на оглас: 3311901 | Објавен на: 19.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / WC шољи

Вид на оглас: Се продава


Се продава комплет санитарии за бања. Може и посебно, цената на еден е 1000ден.

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Зорица