Logo

DAIHATSU TERIOS 4x4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3311920 | Објавен на: 26.02.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daihatsu

Модел: Terios

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.300 €

5.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DAIHATSU TERIOS 2007 GODINA 4X4 1.5 BENZIN ,UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA,VISOKO NIVO NA OPREMA,REALNI KM SO SERVISNA KNISKA, BEZ ZAMENI.....5300 E CENATA E FIKSNA

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач