Logo

Se izdava stan kaj gradezen fakultet

Број на оглас: 3311927 | Објавен на: 06.04.2020, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1955

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Adolf Ciborovski br.1/6

Цена: 330 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан комплетно реновиран кај кројач Анѓелковски,Бравос кафаната,блиску до градежен факултет и архитектура. Станот има спална,дневна соба,детска соба,кујна,тоалет.Има 4 кревети. Погоден за 4 студенти или фамилија. Аванс една кирија неповратен. Минимум договор на една година.Комплет наместен 340€.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 iko