Logo

Opel.corsa 14benzin 95god vo dobra sostojba

Број на оглас: 3311997 | Објавен на: 16.07.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 599 €
5.991 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cena za kes 600e ispravana pali vozi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач