Logo

se prodava klima

Број на оглас: 3312216 | Објавен на: 16.07.2019, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba za podetalni infoo
samo na ovaj droj
070536684
070536684
070536684
070536684

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач