Logo

se prodava kamin

Број на оглас: 3312217 | Објавен на: 08.08.2019, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba
ZVONETE SAMO NA OVOJ BROJ
070536684
070536684
070536684

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач