Logo

Iphone X neverlock

Број на оглас: 3312226 | Објавен на: 04.10.2019, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: Iphone X

Боја: White

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 620 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Iphone X neverlock за УСА пазар, користен 1 година. Телефонот е зачуван и се продава само со полнач.

Барајте на овој број: 077 526 304 Данче

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач