Logo

SEAT LEON 19 TDI 105 STYLANCE FUL KLIMATRONIK 2006 NOVO

Број на оглас: 3312800 | Објавен на: 19.07.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO KAKO NOVO SO FUL OPREMA
PERFEKTEN MOTOR
PREKRASEN ENTERIER
BEZ UDARI I FARBANI RABOTI
DVA KLUCA
NOVI GUMI


NAPOMENA
MOZE PROVERKA VO BILO KOJ SERVIS

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 GR

Потврден огласувач