Logo

Marker za grebanici Universal

Број на оглас: 3312842 | Објавен на: 14.09.2019, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


уникатни влакна, погодни за пишување на површина како што се стаклена хартија, метален метал и порцеланско дрво итн.
(сите бои)
Contact: 071920069
⬇️

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  skopje

Потврден огласувач