Logo

MAZDA 6

Број на оглас: 3313192 | Објавен на: 13.11.2020, 18:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mazda 6 121k.s so odlicen motor bez nikakva mehanicka mana redovno servisirana, golem servis napraven pred 1000 km,tempomat 2 kljuca a
(moze zamena so vasa doplata ili zamena bez doplata zavisno od sostojbata na vaseto vozilo )

 Кратово

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач