Logo

passat 3

Број на оглас: 3313210 | Објавен на: 11.02.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


obicen dizel 1.9 vredi da se vidi

 Кратово

Прати Е-Маил

 dako

Потврден огласувач