Logo

Delovi za PEZO 307 SW Redizajn

Број на оглас: 3313277 | Објавен на: 07.08.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za pezo 307 dizel 1.6 HDI. 2007 godina na proizvotstvo.Site delovi odlicni ,kako of fabrika
Tel: Gjoko 077838588
Nikola 074205645

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач