Logo

VOLVO FH12

Број на оглас: 3313340 | Објавен на: 18.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Kamionot e vo odlicna sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme moze zamena i za kola

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iko

Потврден огласувач