Logo

Viljuskar

Број на оглас: 3313344 | Објавен на: 21.07.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viljuskarot e vo odlicna sostojba 1988 godina 4ipol tonski moze zamena i za kola

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Iko

Потврден огласувач