Logo

Audi a4 desen volan

Број на оглас: 3313417 | Објавен на: 19.07.2019, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba 2.0 tdi automatik moze zamena na mk ili bg tablici

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bok

Потврден огласувач