Logo

Се продаваат 2 надворешни гуми Nokian

Број на оглас: 3313450 | Објавен на: 14.08.2019, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 2 надворешни гуми Nokian димензија 205/55 R16.
Телефон 075-432-220
Телефон 075-432-220
Телефон 075-432-220

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Soft202

Потврден огласувач