Logo

Bandazi 5x100

Број на оглас: 3313578 | Објавен на: 24.11.2019, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat bandazi so gumi 5x100 od golf 4
Gumi 185 65 15

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач