Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS(ISUZU)-O C A R I N E T O--

Број на оглас: 3313645 | Објавен на: 14.08.2019, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101KS(ISUZU)-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2007)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-KOMANDI NA VOLAN;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELELKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
-----P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A-------
-------I N F O:(071/252-444)--------

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  vlatko

Потврден огласувач