Logo

Peugeot 307 1.6 hd 2007g

Број на оглас: 3313821 | Објавен на: 12.09.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.390 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima
Novi gumu(2018)
Servisirano
Odlicen motor

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  никола

Потврден огласувач