Logo

Aluminski bandazi 5x110 R15

Број на оглас: 3313866 | Објавен на: 15.07.2019, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat aluminski bandazi,stranicno poniklovani kako novi mn malce vozeni.
Razmak na strafovi 5x110 R15
za opel,golf, i drugi

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 TONY

Потврден огласувач