Logo

Cesma so protocen bojler so TUS dodatok - ELEKOM

Број на оглас: 3314113 | Објавен на: 08.04.2020, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.699 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Вид на оглас: Се продава


🚿Проточни чешми со туш ( насадни и ѕидни) 1 год. гаранција & сопствен сервис
Цена 1.699 ден.
075-787 437 - информации / нарачка
Со потврден квалитет Идеални за Стан🔖Куќа🔖Викендица🔖Фризерница🔖 Берберница🔝
Брза испорака низ Македонија🚚

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач