Logo

OPEL CORSA C -REG-DOBRA

Број на оглас: 3314240 | Објавен на: 19.07.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 43 kw / 58 ks

Цена: 1.450 €
1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.0 C MAL POTROSUVAC
PROIZVEDENA 2001
SEGA I ZAVRSI REG.MOZE I NASA REG
OD OPREMA NEMA SAMO KLIMA
NOV AKOMULATOR-NOVA VODNA PUMPA-SERVISIRANA SO 4 DOBRI GUMI.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 MIRA

Потврден огласувач