Logo

Masa so stolici

Број на оглас: 3314748 | Објавен на: 08.07.2019, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masa izrabotena od masivno drvo 140cm koristena dve godini i stolcinja kupeni od Smart Living Skopje

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Filip

Потврден огласувач