Logo

Alfa Romeo 147

Број на оглас: 3314927 | Објавен на: 31.03.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa Romeo 147
Registrirana do 24.04.2020
Cela prednica nova gorni i dolni viluski
Smeneto ulje 5/40
Stegnata na vozenje ne krca ne tropa
Motor i menuvac odlicni
Klimatronik odlicno lade
Moze zamena samo za tovarno kombe
Informacii na :075 719 721

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 kristijan

Потврден огласувач