Logo

Preubavo zenski Puma patiki broj 38.5

Број на оглас: 3315194 | Објавен на: 31.03.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 38

Боја: Светло зелена

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Odlicni

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 joco

Потврден огласувач