Logo

Овошен насад (градежно земјиште) веднаш до Агроплод

Број на оглас: 3315517 | Објавен на: 09.08.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6800 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава овошен насад од 6800m2 (68 ари). Се наоѓа на градежно земјиште каде со соодветна дозвола и маркица може да се гради објект. Има 550 садници со систем капка по капка. Насадот се наоѓа до асфалтиран пат веднаш до Агроплод спроти поранешно Преспатекс

 Kire

Потврден огласувач