Logo

OPEL ASTRA GTC 1.9 CDTI 125 KS 6 BRZINI COSMO NAVI 2008

Број на оглас: 3315520 | Објавен на: 19.07.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PREKRASNO KAKO NOVO

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 GR

Потврден огласувач