Logo

Audi A4 2.0TDI 2012 Facelift

Број на оглас: 3315740 | Објавен на: 21.09.2019, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba.
Za povekje info javete se na brojot podole.

Cena po dogovor.

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач