Logo

Skania 114-380 8x4

Број на оглас: 3315780 | Објавен на: 14.07.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 26.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Skania 380 2003 godina registrirana so novi gumi vo super sostojba

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач