Logo

MERCEDES E 280 CDI 2004 AVANGARDE FULL OPREM

Број на оглас: 3315787 | Објавен на: 17.08.2019, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kollata. E vo ekstra sostojba stegnat kamen oderzavanoe mnogu
. AVAGARDE Model Vredit da se vidit
Mozit i zamena tel 070 610 177

  Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

  shpendi

Потврден огласувач