Logo

multifunkciski brother dcp 8040

Број на оглас: 3315904 | Објавен на: 01.09.2019, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Ласерски

Вид на оглас: Се продава


se prodava laserski MFD (printer,skener i kopir)
testiran odlicna sostojba,isprintano 14000 kopii
poveke info na
https://www.cnet.com/products/brother-dcp-8040/specs/

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  marko

Потврден огласувач