Logo

Стан Богданци Центар 40м2

Број на оглас: 3316252 | Објавен на: 30.06.2020, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 40 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Година на градба: 1964

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Маршал Тито 70

Цена: 16.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Станот е комплетно реновиран. Купатило, кујна врати прозори, инсталација, расвета.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач