Logo

GOLF 5 1.9 DSG

Број на оглас: 3316349 | Објавен на: 16.09.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 dsg 2007 god
Visoko novo na oprema:
Dsg menjac +F 1
Komandi na volan
Shiber
Elektrika na retrovizori
Cetiri Novi gumi
I dr od oprema
Tel: 070/565-400

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач