Logo

ROVER 620 SDI

Број на оглас: 3316767 | Објавен на: 18.08.2019, 06:09
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Rover

Модел: 620

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 925 €
950 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E SOCUVANA OSVEN REGISTRACIJA DRUGO NEMA MANA
BEZ ZAMENI PALI VOZI
078239442 078239442

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач