Logo

CITROEN C 4 ZA 7 PATNICI

Број на оглас: 3316771 | Објавен на: 18.08.2019, 06:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C4 Picasso

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 57 kw / 77 ks

Цена: 4.250 €
4.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN DONESEN OD CH SERVISIRAN VO SERVIS PLATENO SE DO REGISTRACIJA 4400 Može zamena dadete realna ponuda ili fiksna cena 4100
078239442 078239442
NA LICE MESTO DETALEN DOGOVOR I ZA CENATA

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  aleksandar

Потврден огласувач