Logo

HITNO KUPUVAM iPhone 7 jet black

Број на оглас: 3316867 | Објавен на: 12.07.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 7 jet black

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се бара / Можна е замена


075270395

 ВН

Потврден огласувач