Logo

FIAT PUNTO 1.2 8V 2002 GOD KLIMA

Број на оглас: 3316899 | Објавен на: 23.08.2019, 11:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FIAT PUNTO VO SUPER SOSTOJBA KLIMA CENTRALNO ELEKTRIKA ABEES AIRBEK BORD KOMPJUTER POD SVETLA SKORO NOVI GUMI SERVISIRANO VREDI DA SE VIDI

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  blaze

Потврден огласувач