Logo

FORD socuvan

Број на оглас: 3317122 | Објавен на: 18.11.2019, 02:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Courier

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ford courier vo top sostojba redovno odrzuvan servisiran ima 1.8 dizel
poveke informacii na ovoj broj (077572472)

 Кратово

Прати Е-Маил

 dako

Потврден огласувач