Logo

Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3317247 | Објавен на: 11.07.2019, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2013

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Corsa 1.2 vo odlicna sostojba , kupena nova od salon 2013 god , pominati 95.000 km , cena po dogovor

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  Sofija

Потврден огласувач