Logo

MAN TGS 8X4 35 400 KIPER

Број на оглас: 3317413 | Објавен на: 11.07.2019, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGS 8X4 35 400 KIPER
2008 GOD
470 000 KM SERVISNA ISTORIJA
MANUELEN MENUVAC
GUMI 70%
078 439 730
KAVADARCI

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач