Logo

СЕ ПРОДАВА

Број на оглас: 3317462 | Објавен на: 11.07.2019, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 306

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ВОЗИЛОТО Е ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА СО МАЛИ ПОПРАВКИ НА ПРЕДНИЦАТА

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач