Logo

Continental 205 55 16

Број на оглас: 3317588 | Објавен на: 15.07.2019, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sara socuvani neosteteni,,pravi 2 gumi m s cena za dvete 2400den .fixno.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 BK

Потврден огласувач