Logo

CITROEN XSARA 2003g 2.0HDI VO DELOVI

Број на оглас: 3317762 | Објавен на: 02.08.2020, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 123 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


prodavam polovni delovi za citroen xsara 2.0hdi 2003 godina

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач