Logo

NOVI TABURETKI MNOGU PRAKTICNI(od zatvoren dukan)

Број на оглас: 3317895 | Објавен на: 12.07.2019, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


НАЈНИСКИ ЦЕНИ ДО СЕГА!!!👇⚠️↘️
Табуретки со преубави дезени, за седење и складирање на ствари, плус самите се склопуваат по потреба,одличен квалитет
Праќаме по карго
***Голема дупла табуретка***2400ден❌--1800ден✅
***Табуретка со штикла***1900❌--1300ден✅
***Табуретка со цвеќе***1600ден❌--1000ден✅

075/514-169
071/361-525

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач