Logo

Батериски тримери

Број на оглас: 3317917 | Објавен на: 12.07.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.900 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Вид на оглас: Се продава


Батериски тримери од 1200 до 1900 денари

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач