Logo

BMW 118d FULL OPREMA

Број на оглас: 3317952 | Објавен на: 19.10.2019, 16:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 118

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 5.100 €
5.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba. Ima napraven kompleten servis i ima 4 novi gumi. Se funkcionira na nea. Za poveke informacii na mob. 078273171

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ilija

Потврден огласувач